NTB_S-u4u2RUyw4 (1)

TV-kamper til og med runde 23

Norges Fotballforbund (NFF) har i samråde med Norsk Toppfotball (NTF), Fotball Media (FM) og TV 2 berammet TV kamper for rundene 16 til 23 i Eliteserien

Oppsettet for alle klubbene finner du nednenfor.

 

RundeDatoDagTidHjemmelagBortelagKanal
162023-07-29Lørdag18:00:00StabækMoldeTV 2 Sport 1
162023-07-29Lørdag15:30:00VålerengaSandefjordTV 2 Play
162023-07-30Søndag19:15:00Bodø/GlimtTromsøTV 2 Direkte
162023-07-30Søndag17:00:00BrannVikingTV 2 Play
162023-07-30Søndag17:00:00LillestrømHamKamTV 2 Sport 1
162023-07-30Søndag17:00:00RosenborgOddTV 2 Play
162023-07-30Søndag17:00:00Sarpsborg 08HaugesundTV 2 Play
162023-07-30Søndag17:00:00AalesundStrømsgodsetTV 2 Play
172023-08-05Lørdag18:00:00StrømsgodsetVålerengaTV 2 Play
172023-08-06Søndag17:00:00HamKamBrannTV 2 Play
172023-08-06Søndag17:00:00HaugesundRosenborgTV 2 Sport 1
172023-08-06Søndag17:00:00OddStabækTV 2 Play
172023-08-06Søndag17:00:00SandefjordSarpsborg 08TV 2 Play
172023-08-06Søndag17:00:00TromsøLillestrømTV 2 Play
172023-08-06Søndag19:15:00VikingBodø/GlimtTV 2 Direkte
182023-08-12Lørdag16:00:00SandefjordMoldeTV 2 Sport 1
182023-08-12Lørdag18:00:00Sarpsborg 08StrømsgodsetTV 2 Play
182023-08-13Søndag17:00:00LillestrømVikingTV 2 Sport 1
182023-08-13Søndag17:00:00StabækTromsøTV 2 Play
182023-08-13Søndag19:15:00VålerengaHaugesundTV 2 Direkte
182023-08-13Søndag17:00:00AalesundHamKamTV 2 Play
192023-08-19Lørdag18:00:00MoldeVålerengaTV 2 Play
192023-08-19Lørdag18:00:00OddSarpsborg 08TV 2 Sport 1
192023-08-20Søndag17:00:00BrannAalesundTV 2 Sport 1
192023-08-20Søndag17:00:00HamKamRosenborgTV 2 Play
192023-08-20Søndag17:00:00HaugesundBodø/GlimtTV 2 Play
192023-08-20Søndag19:15:00StrømsgodsetLillestrømTV 2 Sport 1
192023-08-20Søndag17:00:00TromsøSandefjordTV 2 Play
192023-08-20Søndag17:00:00VikingStabækTV 2 Play
202023-08-26Lørdag18:00:00MoldeVikingTV 2 Play
202023-08-26Lørdag18:00:00Sarpsborg 08TromsøTV 2 Sport 1
202023-08-27Søndag17:00:00Bodø/GlimtStrømsgodsetTV 2 Sport 1
202023-08-27Søndag17:00:00LillestrømBrannTV 2 Play
202023-08-27Søndag19:15:00RosenborgAalesundTV 2 Sport 1
202023-08-27Søndag17:00:00SandefjordHaugesundTV 2 Play
202023-08-27Søndag17:00:00StabækHamKamTV 2 Play
202023-08-27Søndag17:00:00VålerengaOddTV 2 Play
212023-09-02Lørdag18:00:00HaugesundMoldeTV 2 Play
212023-09-02Lørdag18:00:00VikingVålerengaTV 2 Play
212023-09-03Søndag17:00:00BrannSarpsborg 08TV 2 Sport 1
212023-09-03Søndag19:15:00HamKamBodø/GlimtTV 2 Sport 1
212023-09-03Søndag17:00:00OddSandefjordTV 2 Play
212023-09-03Søndag17:00:00StrømsgodsetStabækTV 2 Play
212023-09-03Søndag17:00:00TromsøRosenborgTV 2 Play
212023-09-03Søndag17:00:00AalesundLillestrømTV 2 Play
222023-09-16Lørdag18:00:00HaugesundVikingTV 2 Sport 1
222023-09-16Lørdag18:00:00MoldeOddTV 2 Play
222023-09-16Lørdag18:00:00SandefjordStrømsgodsetTV 2 Play
222023-09-17Søndag17:00:00RosenborgBodø/GlimtTV 2 Direkte
222023-09-17Søndag17:00:00Sarpsborg 08LillestrømTV 2 Play
222023-09-17Søndag17:00:00StabækBrannTV 2 Play
222023-09-17Søndag17:00:00TromsøHamKamTV 2 Play
222023-09-17Søndag19:15:00VålerengaAalesundTV 2 Sport 1
232023-09-23Lørdag18:00:00StrømsgodsetMoldeTV 2 Play
232023-09-23Lørdag18:00:00AalesundStabækTV 2 Sport 1
232023-09-24Søndag17:00:00Bodø/GlimtVålerengaTV 2 Play
232023-09-24Søndag19:15:00BrannTromsøTV 2 Sport 1
232023-09-24Søndag17:00:00HamKamSarpsborg 08TV 2 Play
232023-09-24Søndag17:00:00LillestrømRosenborgTV 2 Sport 1
232023-09-24Søndag17:00:00OddHaugesundTV 2 Play
232023-09-24Søndag17:00:00VikingSandefjordTV 2 Play


12. august: Sandefjord - Molde
* dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal inn i EL-kvalik, vil denne kampen bli flyttet til søndag 13. aug kl. 17.00)

19. august: Molde - Vålerenga:
*  dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal inn i EL-kvalik, vil denne kampen bli flyttet til søndag 20. aug kl. 17.00)

26. august: Molde - Viking:
* dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille playoff i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 27. august kl. 17.00.

2. september: Haugesund - Molde:

* dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille playoff i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 3. sept kl. 17.00.

16. september: Molde - Odd

* dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille gruppespill i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 17. sept kl. 17.00

23. september: Strømsgodset - Molde:

* dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille gruppespill i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 24. sept kl. 17.00.)

I tillegg kan oppgjør mellom kampene i UEFA-playoff bli utsatt til 1. oktober dersom lagene kommer til playoff ønsker dette.

Dette gjelder i så fall følgende kamper (26. og 27. august):

Molde - Viking
Bodø/Glimt - Strømsgodset
Lillestrøm - Brann
Rosenborg - Aalesund

Annonse fra Eliteserien: