To spillere med uttak til landslagssamling

Anton Kralj og Deyver Vega tatt ut til landslagssamling med Sverige U21 og Costa Rica

Etter en sterk sesong, der guttane har overrasket samtlige eksperter, har også landslagssjefene rundt om i verden fått et godt inntrykk av våre spillere. Nå venter det altså samling for to av våre spillere.

Anton Kralj drar på samling med det svenske U21-landslaget, som skal spille UEFA U-21 Championship 2019/2021. Laget skal gjennomføre to kamper:

13.11.2020 Armenia - Sverige (Kampen spilles i Kypros)
18.11.2020 Italia - Sverige (Kampen spilles i Italia)

Deyver Vega kom til Sandefjord Fotball på en korttidskontrakt, og har gjort sakene sine svært godt. Dette har resultert i et uttak med Costa Rica. For Deyver har dette vært et tydelig mål om å spille seg tilbake på landslaget, så dette var et stort steg i riktig retning for teknikkeren. 

13.11.2020 Costa Rica - Qatar

Annonse fra Eliteserien: