Et meget vellykket SF Awards 2026
Januars aller beste helg er selvfølgelig den helgen vi feirer SF Awards. En hyllest til alle i og rundt klubben vår. Vi dro over grensa med Color Line og hadde feiringen på Tanum Strand. Partnere A-lag Herrer Komplett-Akademiet Video Bildegalleri
Vi vil rette en stor takk til alle som deltok på årets SF Awards, kvelden hadde aldri blitt den samme uten dere!
Hva er så SF Awards? Det er rett og slett feiringen av sesongen som var. Vi hyller spillere, samarbeidspartnere og supportere som har utmerket seg spesielt.
Det er alltid en stor glede å kunne invitere til fest, og denne helgen var intet unntak. Det hele startet med en tur over med Color Line, hvor deres fantastiske buffet ble nytt til det fulle. LB Tur fraktet spillerne trygt ned til Tanum Strand med buss fra Lillestrøm, Color Line fraktet deltakerne videre med buss. På Tanum Strand ble deltakerne møtt av spillerne, som delte ut goodiebag fra Peppes med drikke fra Grans, Vestlandslefse og en cookie fra Baxt. Romnøkler ble også delt ut, før det bar ned til Dockside, vårt eget lokale på fredagskvelden. Vi fikk underholdning og allsang ved Elling Hem, Morten Vestly og Gunnar Johan Hansen. Stemningen sto i taket!
På lørdagen ble det selvfølgelig en god frokost i restauranten på hotellet, før var det tid til hvile på formiddagen, enten i form av spa, en tur til Grebbestad for å se litt fotball eller å slappe av på hotellrommet eller i lobbyen. Så braket det løs! Kl 18 åpnet dørene til festsalen. Jon fra Fogra tok bilder av alle som vi le, DJ Sandra spilte god musikk og baren åpnet.
Bilder fra kvelden:
Alle foto: Fogra Reklamefoto AS ved Jon Erik Andersen
Kl 19 startet showet, som varte helt til kl 23. Her ble årets priser delt ut og det ble underholdningsbidrag fra spillere. Både fjernstyring av lagkamerater i butikk via video, og live TikTok-challenge ble gjennomført med bravur.
Simen Hem og Jørn W. Granerød Horntvedt ledet kvelden med stor selvsikkerhet og loset oss trygt gjennom det hele, med lettbent humor og faglig tyngde. Morten Vestly spilte live, administrasjonen underholdt og så var det sermonielle ferdig. Da ble det både spilt musikk fra DJ Sandra og det ble en liten reprise fra fredagen med Morten, Elling og Gunnar som spilte live.
Årets prisvinnere
Årets spiller: Zinedin Smajlovic
Årets unge spiller: Edvard Sundbø Pettersen
Årets SF Ambassadør: Roar Kaupang
Årets sponsor: Grans Bryggeri
Årets frivillig: Kai Naastad
Årets deltaker: Jeanette Gulliksen
Årets nykommer: Kraftriket
Årets lagspiller: Enfinity
Årets prisvinnere:
Alle foto: Fogra Reklamefoto AS ved Jon Erik Andersen
Søndagen gikk til restutisjon, før LB Tur og Color Line fikk oss trygt hjem igjen.
Nok en fantastisk helg med fantastiske mennesker, vi gleder oss allerede til neste år!
En stor takk til bidragsytere til den store festen:
Jotun
Color Line
LB Tur
Tanum Strand
Grans
Reklameservice
Bakst/Millba
Peppes Pizza
Løkka Lyd ved Raymond Hem
Fogra Reklamefoto ved Jon Erik Andersen
DJ Sandra, Elling Hem, Morten Vestly og Gunnar Johan Hansen