Kontaktinformasjon

Her finner du kontaktpersoner hos Sandefjord Fotball.

Sandefjord Fotball
Komplett Arena
Nygårdsveien 84, 3221 Sandefjord
Tlf: 33423010
Fax: 33423011

Postadresse:
Postboks 28 Pindsle 
3249 Sandefjord

E-post: post@sandefjordfotball.no

Kontakter - Administrasjon

Daglig leder - Espen Bugge Pettersen (fra 1. januar 2019)
tlf 922 91 649 - 

Kommersiell leder - Jan Fredrik Bjørntvedt
tlf 415 65 620 - jaffa@sandefjordfotball.no

Salgssjef bedrift - Fredrik Sperre
tlf: 913 97 512 - fredrik@sandefjordfotball.no

Markedsmedarbeider - Simen Hem
tlf: 458 00 946 - simen@sandefjordfotball.no

Mediesjef- Daniel Hov
tlf 948 95 841 - daniel@sandefjordfotball.no

Adm.koordinator - Ann Kristin Heimstad
tlf 980 99 735 - annkristin@sandefjordfotball.no

SF-Shoppen - Torkild Myhre
tlf 92081837 - torkild@sandefjordfotball.no

Drift anlegg - Geir Moe
tlf 982 60 136 - ge-mo@online.no 

Kontakter - Sport

Hovedtrener A-lag - Martí Cifuentes

Team Manager - Daniel Hov
tlf 948 95 841 - daniel@sandefjordfotball.no

Utviklingsansvarlig - Ronny Holmedal
tlf 977 91 580 - ronny@sandefjordfotball.no

SF Kvinner - Lasse Saga
tlf: 916 24 047 - lasse@sandefjordfotball.no

Kontakter - Kamparrangement

Arrangement og sikkerhet - Per Magnus Larsgård
tlf 954 80 210 - pmag-lar@online.no

Supporterkoordinator - Marius Kalleberg
tlf 954 85 495 - marius.kalleberg@arbetslivsresurs.no

Billetter - Ann Kristin Heimstad
tlf 980 99 735 - annkristin@sandefjordfotball.no

Kontakter - Samfunn

Samfunn - Martin Jensen
tlf 404 96 002 - martin@sandefjordfotball.no

SF Gatelag - Morten Vestly
tlf: 993 46 880 - morten@sandefjordfotball.no

Kontakter - Klubbstyret

Leder - Roger Gulliksen
tlf: 928 42 862 - rg@kranringen.no

Kontakter - Sandefjord Fotball AS styret

Leder - Gunnar Bjønness
tlf 901 72 540 - gunnar.bjonness@torp-it.no

Annonse fra Eliteserien: