Kontaktinformasjon

Her finner du kontaktpersoner hos Sandefjord Fotball.

Sandefjord Fotball                                                      Postadresse:
Komplett Arena                                                             Postboks 28 Pindsle 
Nygårdsveien 84, 3221 Sandefjord                            3249 Sandefjord
Tlf: 33423010
Fax: 33423011
E-post: post@sandefjordfotball.no

Kontakter - Administrasjon

Daglig leder - Espen Bugge Pettersen
tlf 922 91 649 - bugge@sandefjordfotball.no

Administrasjonssjef / Arrangement - Ann Kristin Heimstad
tlf 980 99 735 - annkristin@sandefjordfotball.no

Markedssjef bedrift - Fredrik Sperre
tlf: 913 97 512 - fredrik@sandefjordfotball.no

Markedsmedarbeider - Simen Hem
tlf: 458 00 946 - simen@sandefjordfotball.no

Arrangement og Samfunn - Morten Vestly
tlf: 993 46 880 - morten@sandefjordfotball.no

Drift anlegg - Torkild Myhre
tlf 92081837 - torkild@sandefjordfotball.no

Baneansvarlig - Geir Moe
tlf 982 60 136 - geir@sandefjordfotball.no

Kontakter - Sportslig Avdeling

Hovedtrener A-lag - Martí Cifuentes
Spørsmål rettes til Daglig Leder, Espen Bugge Pettersen

Utviklingsansvarlig - Martin Jensen
tlf 404 96 002 - martin@sandefjordfotball.no

Hovedtrener U21 - Tom Helge Jacobsen
tlf: 990 25 086 - tomhelge@sandefjordfotball.no

Hovedtrener G16 - Samir Saric
tlf: 968 18 263- samir@sandefjordfotball.no

SF Kvinner - Lasse Saga
tlf: 916 24 047 - lasse@sandefjordfotball.no

SF Gatelag - Morten Vestly
tlf: 993 46 880 - morten@sandefjordfotball.no

Kontakter - Klubbstyret

Leder - Roger Gulliksen
tlf: 928 42 862 - rg@kranringen.no

Kontakter - Sandefjord Fotball AS styret

Leder - Gunnar Bjønness
tlf 901 72 540 - gunnar.bjonness@torp-it.no

Konsulent for Sandefjord Fotball

Konsulent - Jan Fredrik Bjørntvedt
tlf: 415 65 620 - Jaffa@sandefjordfotball.no

Annonse fra Obos-ligaen: