To spillere med uttak til landslagssamling

Anton Kralj og Deyver Vega tatt ut til landslagssamling med Sverige U21 og Costa Rica

Annonse:

Etter en sterk sesong, der guttane har overrasket samtlige eksperter, har også landslagssjefene rundt om i verden fått et godt inntrykk av våre spillere. Nå venter det altså samling for to av våre spillere.

Anton Kralj drar på samling med det svenske U21-landslaget, som skal spille UEFA U-21 Championship 2019/2021. Laget skal gjennomføre to kamper:

13.11.2020 Armenia - Sverige (Kampen spilles i Kypros)
18.11.2020 Italia - Sverige (Kampen spilles i Italia)

Deyver Vega kom til Sandefjord Fotball på en korttidskontrakt, og har gjort sakene sine svært godt. Dette har resultert i et uttak med Costa Rica. For Deyver har dette vært et tydelig mål om å spille seg tilbake på landslaget, så dette var et stort steg i riktig retning for teknikkeren. 

13.11.2020 Costa Rica - Qatar

Annonse fra Eliteserien: